Vitajte v AllGood.sk, obchode so širokým sortimentom dobrôt zo sveta. Špecializujeme sa hlavne na americké a britské sladkosti a nealko nápoje, ale našou ambíciou je privážať pre našich zákazníkov čo najviac dobrôt z celého sveta. Chýba vám niečo na slovenskom trhu? Navštívili ste alebo žili/žijete v zahraničí a viete o nejakej dobrote, ktorú by sme mali všetci ochutnať ? Dajte nám vedieť, ďakujeme!


Aj my sme žili nejaký čas v zahraničí - Írsku a chýbali nám niektoré dobroty, na ktoré sme si tam zvykli, začali sme hľadat možnosti, ako dostať napr. tie vynikajúce chipsy a iné pamlsky ku nám.

V roku 2012 sme sa rozhodli otvoriť si malý obchod na Miletičovej ulici v Bratislave, kde sme ponúkali na predaj nielen dobroty z USA a UK, ale aj napr. výrobky z Brazílie, Indie a Portugalska. Kamenný obchod sme neskôr zatvorili a v roku 2013 aj pozastavili našu činnosť. Prinášať ale naším zákazníkom stále nové dobroty od výmyslu sveta nám veľmi chýbalo a po mnohých mailoch a správ od ľudí, ktorým skutočne chýba to arašidové maslo alebo pálivé chipsy :) sme sa rozhodli obnoviť našu činnosť a teraz sme späť, silnejší než predtým :)


Sme tu pre všetkých, ktorí by radi ochutnali nové dobroty, ktoré sa u nas bežne nepredávajú, ale sú veľmi populárne v zahraničí. Myslíme tiež na cudzincov žijúcich na Slovensku, každý kto žil dlhší čas v zahraničí, vie že mu po čase nechýba len rodina a priatelia, ale aj taká Horalka ma cenu zlata :) 


Sladké či slané, všetko je dobré v Allgood! :)